Letní dětský tábor Borek

Areál Borek

Areál Borek je prověřen mnoha tábory, které se tu konají už desítky let. V areálu je hlavní zděná budova (slouží pro ubytování mladších dětí), ve které byla v roce 2009 nově zrekonstruovaná kuchyň a jídelna. Na přelomu let 2013/2014 tu byly nově zrekonstruovány umývárky pro děti. Pro ubytování starších dětí jsou k dispozici „klasické" táborové chatky. K dispozici je i například tělocvična a prostory pro další aktivity. Součástí táborového areálu je také betonový bazén a plochy pro nejrůznější sportovní hry, například pro volejbal a fotbal. Areál se nachází mimo městskou zástavbu a civilizační ruch. Děti si tak mohou opravdu užít nerušený pobyt v přírodě. Více informací na www.eborek.cz
areál Borek

areál Borek

areál Borek

areál Borek

areál Borek

areál Borek

areál Borek

areál Borek

Kudy na Borek
Rekreační areál Borek je v krásném klidném údolí (poloha tábora je na mapě níže označena vlaječkou). Můžete k nám přijet buď od Lázní Bělohrad (za Tetínem se dáte před Vidoní doleva), nebo od Miletína (za Vidoní se dáte před Tetínem doprava) a nebo od Hořic přes Červenou Třemešnou (mezi Tetínem a Vidoní pojedete rovně).
Za křižovatkou mezi Tetínem a Vidoní už vás čeká jen krátká cesta přes les. Poté, co přejedete most přes místní říčku Bystřici, uvidíte už ze silnice strážní budku našeho tábora.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one